piątek, 23 lipca 2021r.

w Częstochowie przy ul. Waleriana Łukasińskiego 24

"W wychowaniu chodzi o to,
   aby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem.
   O to, aby bardziej był,
   a nie tylko więcej miał"

Wakacje

Pożegnanie klas 8

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 klas 8

Mówimy Wam "Do widzenia"

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w klasie "0"

Obrazy: koniec_07.png

Obrazy: koniec02.png

Obrazy: koniec_01.png

Obrazy: koniec03.png

Obrazy: koniec04.png

Obrazy: koniec06.png

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

See the source image

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

rozpoczynamy Mszą Świetą w Sanktuarium św. Józefa.

Następnie klasy 0-6 udają sie do szkoły przy ul. Łukasinskiego 24,

a klasy 7 i 8 zostają na ul. Okrzei.

Życzenia wakacyjne

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie!

Rok 2021 został ogłoszony przez papieża Franciszka Rokiem Świętego Józefa. To najlepszy patron na obecne czasy, w których pojawił się lęk, niepewność i wszelka trudność związana z pandemią.

Rok szkolny 2020/2021 z pewnością zapisze się w dziejach naszej szkoły jako rok niezwykły, który obfitował zarówno w radosne i piękne, jak i trudne doświadczenia. Wszystko to sprawiło, że pomimo czasu izolacji, nauczania zdalnego, jeszcze bardziej mogliśmy poczuć niesamowitą więź, która czyni naszą szkołę niezwykle silną wspólnotą.

Dziękujemy Maryi, Matce Bożej Nieustającej Pomocy, patronce naszej szkoły za Jej obecność, troskę, a przede wszystkim czułą i matczyną opiekę. Wierzymy, że dzięki Niej możemy w pełni radować się faktem, że nadal jesteśmy razem.

Wielu z Was, Kochani Uczniowie, kończycie ten rok z wyróżnieniem. Pomimo nauczania na odległość, braliście udział w licznych konkursach, akcjach, włączaliście się w wiele aktywności przygotowanych przez nauczycieli.

Kochani Rodzice, serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie w czasie zdalnej edukacji, pomoc Waszym pociechom w zdobywaniu wiedzy, doskonaleniu umiejętności i odkrywaniu coraz to nowszych horyzontów.

Życzymy Wam przede wszystkim czasu odpoczynku, oderwania się od wszelkich technologii, a po prostu bycia ze sobą. Niech te wakacje umocnią Wasze relacje w rodzinach, z przyjaciółmi, a przede wszystkim z Panem Bogiem. Niech Święta Rodzina czuwa w czasie Waszych podróży, przeżywaniu kolejnych przygód i poznawaniu nowych ludzi, a przede wszystkim odkrywaniu siebie.

Święta Rodzino, módl się za nami!

Image result for święta rodzina

Pani Dyrektor wraz z Gronem Pedagogicznym.

Dzień Ojca

Wszystkiego najlepszego dla naszych Tatusiów.

Niech św. Józef - wzór ojcostwa- wspiera Was każdego dnia.

Wiemy jak ciężko pracujesz tato!
Bardzo Cię wszyscy kochamy za to
a także za Twe szlachetne serce,
w którym rodzina pierwsze ma miejsce!
W ten dzień świąteczny przyjmij podziękę
za wiarę, mądrość, ojcowską rękę.
Wysłuchaj życzeń co z serca płyną:
Niech wichury mroźne Ciebie ominą!

Image result for dzień ojca
Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Wszystkie dzieci, które złożyły kwestionariusze o przyjęcie do klasy pierwszej naszej szkoły zostały przyjęte.

Nauczanie hybrydowe w naszej szkole

Zarządzenie 9/2021 dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z siedzibą w Częstochowie z dnia 10 maja 2021 roku.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 czerwca 2015 roku w sprawie szczegółowych warunków i sposobów oceniania, klasyfikacji i promocji uczniów w szkołach publicznych (Dz. U. 2015 poz. 543) i na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z 29 kwietnia 2021 roku w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem i przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zarządzam od 17 maja 2021 roku do 28 maja 2021 roku system nauki hybrydowej w Publicznej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z siedzibą w Częstochowie.

W terminie 17 – 19 maja br. (poniedziałek, wtorek, środa) tryb nauki stacjonarnej (w budynku szkoły) mają klasy 4a, 4b, 6a, 6b, 8a, 8b. Pozostałe klasy uczą się w trybie zdalnym.

W dniu 28 maja br. (piątek) wszystkie klasy uczą się w trybie zdalnym.

Życzenia Wielkanocne 2021

Życzenia Wielkanocne 2021

od Pani Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Marii Chodkiewicz.

Do życzeń dołącza się Dyrektor, Grono Pedagogiczne i pracownicy  Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Rekrutacja do naszej szkoły w roku 2021

Informujemy, że w naszej szkole nie ma naboru elektronicznego. Istnieje tylko zapis osobisty poprzez wypełnienie karty zapisu dostępnej w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy.

Karta zapisu

Szkoła w pandemii