wtorek, 18 maja 2021r.

w Częstochowie przy ul. Waleriana Łukasińskiego 24

"W wychowaniu chodzi o to,
   aby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem.
   O to, aby bardziej był,
   a nie tylko więcej miał"

Nauczanie hybrydowe w naszej szkole

Zarządzenie 9/2021 dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z siedzibą w Częstochowie z dnia 10 maja 2021 roku.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 czerwca 2015 roku w sprawie szczegółowych warunków i sposobów oceniania, klasyfikacji i promocji uczniów w szkołach publicznych (Dz. U. 2015 poz. 543) i na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z 29 kwietnia 2021 roku w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem i przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zarządzam od 17 maja 2021 roku do 28 maja 2021 roku system nauki hybrydowej w Publicznej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z siedzibą w Częstochowie.

W terminie 17 – 19 maja br. (poniedziałek, wtorek, środa) tryb nauki stacjonarnej (w budynku szkoły) mają klasy 4a, 4b, 6a, 6b, 8a, 8b. Pozostałe klasy uczą się w trybie zdalnym.

W dniu 28 maja br. (piątek) wszystkie klasy uczą się w trybie zdalnym.

Życzenia Wielkanocne 2021

Życzenia Wielkanocne 2021

od Pani Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Marii Chodkiewicz.

Do życzeń dołącza się Dyrektor, Grono Pedagogiczne i pracownicy  Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Rekrutacja do naszej szkoły w roku 2021

Informujemy, że w naszej szkole nie ma naboru elektronicznego. Istnieje tylko zapis osobisty poprzez wypełnienie karty zapisu dostępnej w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy.

Karta zapisu

Szkoła w pandemii