Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie - News: Nauczanie hybrydowe w naszej szkole
niedziela, 17 października 2021r.

Nauczanie hybrydowe w naszej szkole

Zarządzenie 9/2021 dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z siedzibą w Częstochowie z dnia 10 maja 2021 roku.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 czerwca 2015 roku w sprawie szczegółowych warunków i sposobów oceniania, klasyfikacji i promocji uczniów w szkołach publicznych (Dz. U. 2015 poz. 543) i na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z 29 kwietnia 2021 roku w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem i przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zarządzam od 17 maja 2021 roku do 28 maja 2021 roku system nauki hybrydowej w Publicznej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z siedzibą w Częstochowie.

W terminie 17 – 19 maja br. (poniedziałek, wtorek, środa) tryb nauki stacjonarnej (w budynku szkoły) mają klasy 4a, 4b, 6a, 6b, 8a, 8b. Pozostałe klasy uczą się w trybie zdalnym.

W dniu 28 maja br. (piątek) wszystkie klasy uczą się w trybie zdalnym.

www.facebook.com/
zachowajrownowage