czwartek, 29 października 2020r.

Życzenia na Wielkanoc

Szanowni Państwo kochani Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi. Zbliżają się najpiękniejsze Święta Zmartwychwstania Pańskiego, jednak w tym roku będziemy musieli przeżywać Je inaczej niż zawsze.

Pragnę w imieniu własnym, oraz Pani Wicedyrektor Aleksandry Osickiej złożyć Wam i Waszym Rodzinom najserdeczniejsze życzenia wraz z DAREM MODLITWY. Życzę nadziei i miłości, którą niesie Zmartwychwstanie Chrystusa. Niech Boża Matka będzie z nami tak jak była ze Swoim Synem. Niech wyprasza nam potrzebne Łaski szczególnie w tym trudnym czasie panującej epidemii.

Dyrektor Janina Grewenda

WIELKI TYDZIEŃ

Informator o szkolnictwie ponadpodstawowym
na terenie Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego
(rok szkolny 2020/2021)

LINK do pisma Delegatury Kuratorium Oświaty

Nauczanie zdalne

Szanowni Państwo.

W związku z epidemią koronawirusa od 26 marca br. rozpoczynamy naukę i pracę zdalną.

Sekretariat szkoły też pracuje zdalnie. Wszelkie informacje możecie Państwo pozyskiwać pod numerami telefonów:

Sekretariat Szkoły Podstawowej: 502478116

Dyrektor: 515124477

Wicedyrektor: 512328880.

Życząc Wszystkim zdrowia pozdrawiam wraz z Darem Modlitwy.

dyrektor: Janina Grewenda

Prośba o modlitwę

Cała społeczność szkolna Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, wszyscy łączymy się razem przez wstawiennictwo Królowej Polski w modlitwie o ustanie epidemii koronawirusa przed Cudownym Obrazem Matki Bożej w Sanktuarium Jasnogórskim o godzinie 20.00.Z poważaniem

Przydatne telefony

Numery infolinii

GOV.PL

Apel do Rodziców

Szanowni Państwo!

Otrzymałam informację z Delegatury Kuratorium Oświaty i Urzędu Miasta o przebywaniu na terenie Galerii Jurajskiej dużych grup młodzieży, która zachowywała się w sposób niewłaściwy, wręcz prowokacyjny. Młodzież wchodziła do poszczególnych sklepów w Galerii, udając osoby chore, kichając i kaszląc w kierunku obsługi i klientów. Przypominam Państwu, jako Rodzicom, że czas przerwy w zajęciach dydaktycznych w związku z zagrożeniem koronawirusem nie jest czasem ferii.
Informuję jednocześnie, że wystosowano pisma do Policji i Straży Miejskiej w sprawie wzmożonych kontroli na terenie miasta i legitymowanie dzieci i młodzieży, którzy przebywają w miejscach publicznych, a w tym szczególnym okresie powinni przebywać w domu.
W związku z powyższymi informacjami proszę o odpowiedzialne przestrzeganie komunikatu i monitorowanie czasu, miejsca oraz sposobu zachowania Państwa dzieci.

Zasady rekrutacji na nowy rok szkolny 2020/2021 są umieszczone w zakładce rekrutacja po lewej stronie.

Koronawirus

Szanowni Państwo decyzją Rządu RP i MEN szkoły zostały zamknięte od 12 marca na okres 2 tygodni. 12 i 13 marca będą zapewnione zajęcia opiekuńczo - wychowawcze.

Dni wolne to dni bezwględnej kwarantanny domowej.

O wszystkich zmianach będziecie Państwo informowani na bieżąco.

Więcej informacji.

Z szacunkiem