Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie - Osiągnięcia uczniów 2011/2012
środa, 01 grudnia 2021r.
Nawigacja
Przekaż 1%
Przekaż 1% swojego podatku


KRS 0000044175
Wybieram szkołę
Owoce w szkole



www.owocewszkole.org
Mleko w szkole



www.mlekowszkole.pl
Smok Mądragon daje radę



www.smokmadragon.pl
Elektrośmieci



http://elektrosmieci.pl
Zespół PP-P nr 3



http://zppp.ids.czest.pl
BIP
Osiągnięcia uczniów 2011/2012


Klara Matyjaszek klasa 3a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"



Teresa Wolbiś klasa 6

I miejsce w konkursie literackim pt. "Jesteśmy piękni pięknem Twoim Panie"



Anna Szczepańska klasa 5

III miejsce w konkursie plastycznym pt. "Jesteśmy piękni pięknem Twoim Panie"



Marta Wolnik klasa 2b

I miejsce w konkursie Plasta Zdolniacha "Wakacyjna przygoda"



Dawid Kowalik klasa 2b

Wyróżnienie w konkursie Foto Zdolniacha "Kostium karnawałowy"



Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK

VII miejsce w całorocznym projekcie "Zdolniacha w szkołach" II edycja



Tomasz Dudek

Podziękowanie za koordynację projektu "Zdolniacha w szkołach" II edycja



Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK klasa 3a

III miejsce w X Miejskim Przeglądzie „Teatrzyków Malucha”







Opiekun: mgr Krystyna Cierpisz



Jakub Lizura klasa 3a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej i Patriotycznej kat. wiekowa 1-3

Wychowawca: mgr Krystyna Cierpisz



Roksana Harnys klasa 2b

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej i Patriotycznej kat. wiekowa 1-3

Wychowawca: mgr Ewa Prochaska



Laura Podsiedlik klasa 5

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej i Patriotycznej kat. wiekowa 4-6

Wychowawca: mgr Małgorzata Szymanek



Agnieszka Godlewska klasa 5

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej i Patriotycznej kat. wiekowa 4-6

Wychowawca: mgr Małgorzata Szymanek



Paulina Bajor klasa 6

Wicemistrz Pióra oraz III miejsce w III Regionalnym Konkursie Kaligraficznym





Wanessa Stobiecka klasa 0a

I miejsce w konkursie recytatorskim "Współczesna polska poezja dla dzieci"



Oliwia Woldańska klasa 1b

II miejsce w konkursie recytatorskim "Współczesna polska poezja dla dzieci"



Joanna Miodek

Podziękowanie za przygotowanie do konkursu literackiego "Współczesna polska poezja dla dzieci"



Joanna Idziak

Podziękowanie za przygotowanie do konkursu literackiego "Współczesna polska poezja dla dzieci"



Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK

Udział w IV edycji konkursu na "Wieczernikową Choinkę"



Marta Szewczyk

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Choinka moich marzeń"



Wiktoria Jakubczyk

Udział w konkursie plastycznym "Choinka moich marzeń"



Karolina Sztander

Udział w konkursie plastycznym "Choinka moich marzeń"



Joanna Miodek

Podziękowanie za przygotowanie do konkursu plastycznego "Choinka moich marzeń"



Joanna Idziak

Podziękowanie za przygotowanie do konkursu plastycznego "Choinka moich marzeń"



Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK

VIII miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Szachy dziewcząt



Roksana Harnys klasa 2b

I miejsce w Konkursie Recytatorskim "Współczesna polska poezja dla dzieci"



Martyna Smok klasa 2a

III miejsce w Konkursie Muzycznym "Muzyka łagodzi obyczaje"



Laura Wójcik klasa 2b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły"



Martyna Smok klasa 2a

Wyróżnienie w I Szkolnym Konkursie Skrzypcowym na Miniaturę



Jakub Lizura klasa 3a

I miejsce w Szkolnym Konkursie Poezji Religijnej i Patriotycznej



Wiktor Hałaczkiewicz klasa 0a

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Anioły, Aniołki"



Jakub Lizura klasa 3a

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Ozdoba Bożonarodzieniowa"



Jakub Świercz klasa 1a

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Ozdoba Bożonarodzieniowa"



Kacper Gruca klasa 1b

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Baranek Wielkanocny"



Martyna Smok klasa 2a

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Baranek Wielkanocny"



Jakub Świercz klasa 1a

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki, jajka malowane"



Marcel Kołodziej klasa 0b

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Baranek Wielkanocny"



Wiktor Hałaczkiewicz klasa 0a

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Palma Wielkanocna"



Natalia Kos klasa 2b

II miejsce w Konkursie Plastycznym "Anioły, Aniołki"



Julia Żurek klasa 2a

II miejsce w Konkursie Plastycznym "Ozdoba Bożonarodzeniowa"



Wiktor Hałaczkiewicz klasa 0a

II miejsce w Konkursie Plastycznym "Baranek Wielkanocny"



Jakub Świercz klasa 1a

II miejsce w Konkursie Plastycznym "Baranek Wielkanocny"



Patryk Kołek klasa 3b

II miejsce w I Mistrzostwach Szkoły w Pływaniu, kat.: 25m. stylem grzbietowym



Laura Podsiedlik klasa 5

II miejsce w I Mistrzostwach Szkoły w Pływaniu, kat.: 25m. stylem grzbietowym



Weronika Majchrzyk klasa 3a

II miejsce w I Mistrzostwach Szkoły w Pływaniu, kat.: 25m. stylem grzbietowym



Aleksandra Szuba klasa 1a

III miejsce w Konkursie Plastycznym "Anioły, Aniołki"



Marcel Kołodziej klasa 0b

III miejsce w Konkursie Plastycznym "Anioły, Aniołki"



Mateusz Jasiński klasa 0a

III miejsce w Konkursie Plastycznym "Ozdoba Bożonarodzeniowa"



Martyna Smok klasa 2a

III miejsce w I Mistrzostwach Szkoły w Pływaniu, kat.: 25m. stylem grzbietowym



Bartosz Filejski klasa 2b

III miejsce w I Mistrzostwach Szkoły w Pływaniu, kat.: 25m. kraulem



Julia Żurek klasa 2a

III miejsce w Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki, jajka malowane"



Mateusz Bajor klasa 0a

III miejsce w Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki, jajka malowane"



Martyna Żurek klasa 0a

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki, jajka malowane"



Aleksandra Szuba klasa 1a

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki, jajka malowane"



Laura Podsiedlik klasa 5

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Ozdoba Bożonarodzeniowa"



Mateusz Bajor klasa 0a

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Ozdoba Bożonarodzeniowa"


Dyrekcja szkoły

Dyrektor

mgr Janina Grewenda




Wicedyrektor

mgr Aleksandra Osicka
Adres szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
ul. Łukasińskiego 24
42-200 Częstochowa

Kontakt

Sekretariat Szkoła Podstawowa

mgr Agnieszka Borek-Radwańska

tel./fax 34-314-20-86

e-mail podspsk@gazeta.pl

e-mail czestochowa-lukasinskiego@spsk.info.pl

Wiarygodna Szkoła 2016


Znaki które nosisz


Zachowaj równowagę
Zachowaj równowagę


www.facebook.com/
zachowajrownowage

www.zachowajrownowage.pl

Piramida zdrowego żywienia

228,802 unikalnych wizyt