Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie - Osiągnięcia uczniów 2013/2014
środa, 01 grudnia 2021r.
Nawigacja
Przekaż 1%
Przekaż 1% swojego podatku


KRS 0000044175
Wybieram szkołę
Owoce w szkole



www.owocewszkole.org
Mleko w szkole



www.mlekowszkole.pl
Smok Mądragon daje radę



www.smokmadragon.pl
Elektrośmieci



http://elektrosmieci.pl
Zespół PP-P nr 3



http://zppp.ids.czest.pl
BIP
Osiągnięcia uczniów 2013/2014

Wiktor Bednarek klasa 1a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret Jana Pawła II"



Kinga Kopczyńska klasa 1a

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret Jana Pawła II"



Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej

Udział w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Misyjnego "Mój szkolny kolega z Misji"



Krzysztof Prokopenko klasa 5a

V miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego



Karolina Fraś klasa 1b
Weronika Gębska klasa 1b
Zofia Psiuk klasa 2a
Oliwia Banach klasa 2b
Oliwia Wiesiołek klasa 2b
Natalia Kołek klasa 3a
Liwia Słabikowska klasa 3a
Aleksandra Szuba klasa 3a
Gabriela Kowalczyk klasa 4b
Aleksandra Leletko klasa 4b
Laura Wójcik klasa 4b

VIII miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej "Gry i zabawy - dziewcząt"



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - styl motylkowy

I miejsce Justyna Augustyńczyk - kl. 4b
II miejsce Michał Ujma - kl. 5a
III miejsce Jakub Ociepa - kl. 5a



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - styl klasyczny - dziewczyny

I miejsce Justyna Augustyńczyk - kl. 4b
II miejsce Emilia Słoma - kl. 4a
III miejsce Natalia Kołek - kl. 3a



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - styl klasyczny - chłopcy

I miejsce Patryk Kołek - kl. 5b
II miejsce Bartosz Firejski - kl. 4b
III miejsce Igor Suchański - kl. 3a



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - styl grzbietowy - dziewczyny klasy 4-6

I miejsce Gabriela Kowalczyk - kl. 4b
II miejsce Weronika Majchrzyk - kl. 5a
III miejsce Martyna Smok - kl. 4a



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - styl grzbietowy - chłopcy klasy 4-6

I miejsce Patryk Kołek - kl. 5b
II miejsce Dawid Kowalik - kl. 4b
III miejsce Jakub Ociepa - kl. 5a



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - kraul - dziewczyny klasy 4-6

I miejsce Klaudia Purgal - kl. 4b
II miejsce Emilia Słoma - kl. 4a
III miejsce Justyna Augustyńczyk - kl. 4b



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - kraul - chłopcy klasy 4-6

I miejsce Patryk Kołek - kl. 5b
II miejsce Jakub Ociepa - kl. 5a
III miejsce Bartosz Firejski - kl. 4b



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - styl grzbietowy - dziewczyny klasy 1-3

I miejsce Natalia Kołek - kl. 3a
II miejsce Oliwia Wiesiołek - kl. 2b
III miejsce Julia Jaszke - kl. 3a



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - styl grzbietowy - chłopcy klasy 1-3

I miejsce Igor Suchański - kl. 3a
II miejsce Mateusz Ociepa - kl. 3a
III miejsce Kuba Sikora - kl. 1a



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - kraul - dziewczyny klasy 1-3

I miejsce Natalia Kołek - kl. 3a
II miejsce Julia Jaszke - kl. 3a
III miejsce Gabriela Gowrych - kl. 2a



III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu - kraul - chłopcy klasy 1-3

I miejsce Igor Suchański - kl. 3a
II miejsce Igor Matyszczak - kl. 2a
III miejsce Bartek Łojszczyk - kl. 2a



Rodzina Jakubczyków

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa - Rodzina"



Rodzina Kołaczyków

II miejsce w Konkursie Plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa - Rodzina"



Wiktoria Jakubczyk klasa 1a

Wyróżnienie w XIX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Klucz do Ojczyzny"



Wiktoria Jakubczyk klasa 1a

Finalista w XIX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Klucz do Ojczyzny"



Karolina Sztander klasa 1a

Finalista w XIX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Klucz do Ojczyzny"



Marta Wolnik klasa 4b

II miejsce w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - klasyfikacja generalna





Marta Wolnik klasa 4b

II miejsce w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu - klasa startowa S7



Patryk Kołek klasa 5b

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie



Bartosz Firejski klasa 4b

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie



Dawid Kowalik klasa 4b

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie



Patryk Kołek klasa 5b
Dawid Kowalik klasa 4b
Bartosz Firejski klasa 4b
Michał Ujma klasa 5a
Jakub Ociepa klasa 5a

IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie gr. chłopców



Natalia Kołek klasa 3a
Weronika Majchrzyk klasa 5a
Weronika Janiszewska klasa 4a
Justyna Augustyńczyk klasa 4b
Gabriela Kowalczyk klasa 4b

V miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie gr. dziewczyn



Krzysztof Prokopenko klasa 5a

III miejsce w Konkursie Plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa"



Krzysztof Prokopenko klasa 5a

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa"



Justyna Augustyńczyk klasa 4b

II miejsce w Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa"



Karolina Fraś klasa 1b

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa"



Michalina Kołacz klasa 1b

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa"



Jakub Lizura klasa 5a

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa"



Igor Suchański klasa 3a

I miejsce w Międzyszkolnym turnieju szachowym o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK



Aleksandra Szuba klasa 3a

II miejsce w Międzyszkolnym turnieju szachowym o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK



Kacper Ujma klasa 4b

III miejsce w XIX Archidiecezjalnym Turnieju Szachowym



Drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK
Partycja Agbaglo klasa 5a
Klara Matyjaszek klasa 5a
Kacper Ujma klasa 4b
Jakub Leletko klasa 6
Bartosz Miarko klasa 6
Jakub Psiuk klasa 6

III miejsce w Drużynowym Konkursie Szachowym o Puchar Dyrektora Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej



Jakub Leletko klasa 6

II miejsce w Drużynowym Konkursie Szachowym o Puchar Dyrektora Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej



Kacper Ujma klasa 4b

IV miejsce w Drużynowym Konkursie Szachowym o Puchar Dyrektora Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej



Wiktoria Jakubczyk klasa 1a

III miejsce w I Archidiecezjalnym Konkursie "Do Betlejem nie jest wcale tak daleko"



Sara Grzyb klasa 1a

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Anioł"



Julia Jaszke klasa 3a

I miejsce w V Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw w Języku Angielskim "Play & Learn"



Igor Suchański klasa 3a

I miejsce w V Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw w Języku Angielskim "Play & Learn"



Wiktoria Jakubczyk klasa 1a

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Dary jesieni"



Kuba Sikora klasa 1a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Lokomotywa"



Jakub Psiuk klasa 6

IX miejsce w II Turnieju Szachowym "Grand Prix"



Weronika Majchrzyk klasa 5a
Florentyna Sołtysiak klasa 5a

I miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym - "Papierowy Świat"



Mateusz Bajor klasa 2a

II miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym - "Papierowy Świat"



Karolina Sztander klasa 1a

Wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka z wakacji"



Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK

Laureat w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka z wakacji"



Marta Wolnik klasa 4b

II miejsce w II Ogólnopolskich Integracyjnych Zawodach Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu



Dyrekcja szkoły

Dyrektor

mgr Janina Grewenda




Wicedyrektor

mgr Aleksandra Osicka
Adres szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
ul. Łukasińskiego 24
42-200 Częstochowa

Kontakt

Sekretariat Szkoła Podstawowa

mgr Agnieszka Borek-Radwańska

tel./fax 34-314-20-86

e-mail podspsk@gazeta.pl

e-mail czestochowa-lukasinskiego@spsk.info.pl

Wiarygodna Szkoła 2016


Znaki które nosisz


Zachowaj równowagę
Zachowaj równowagę


www.facebook.com/
zachowajrownowage

www.zachowajrownowage.pl

Piramida zdrowego żywienia

228,795 unikalnych wizyt