Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie - Osiągnięcia uczniów 2014/2015
środa, 01 grudnia 2021r.
Nawigacja
Przekaż 1%
Przekaż 1% swojego podatku


KRS 0000044175
Wybieram szkołę
Owoce w szkole



www.owocewszkole.org
Mleko w szkole



www.mlekowszkole.pl
Smok Mądragon daje radę



www.smokmadragon.pl
Elektrośmieci



http://elektrosmieci.pl
Zespół PP-P nr 3



http://zppp.ids.czest.pl
BIP
Osiągnięcia uczniów 2014/2015

Julia Musiał klasa 5a
Justyna Augustyńczyk klasa 5b
Kamil Marel klasa 5b

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Pierwszej Pomocy "RKO to jest to"



Julia Musiał klasa 5a

Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Pierwszej Pomocy "RKO to jest to"



Justyna Augustyńczyk klasa 5b

Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Pierwszej Pomocy "RKO to jest to"



Kamil Marel klasa 5b

Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Pierwszej Pomocy "RKO to jest to"



pani Dorota Łaskowska

Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Pierwszej Pomocy "RKO to jest to"



pani Patrycja Ryl

Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Pierwszej Pomocy "RKO to jest to"



pani Katarzyna Zasuń

Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Pierwszej Pomocy "RKO to jest to"



Karolina Sztandera klasa 2a
Wiktoria Jakubczyk klasa 2a
Natalia Kołaczyk klasa 2a
Dominika Śmiatacz klasa 2a
Kinga Kopczyńska klasa 2a

I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Janie Pawle II



Mateusz Kopczyński klasa 3a
Michał Górecki klasa 3a
Nicola Wrońska klasa 3a
Marta Szewczyk klasa 3a

II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Janie Pawle II



Estera Grzyb klasa 3b
Oliwia Banach klasa 3b
Karol Ryder klasa 3b
Hanna Matyjaszek klasa 3b

III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Janie Pawle II



Julia Macińska klasa 1c

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę na Dzień Matki w Języku Angielskim



Paweł Świerczyński klasa 1c

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę na Dzień Matki w Języku Angielskim



Justyna Augustyńczyk klasa 5b

Miss Zielonej Szkoły "Biały Dunajec 2015"



Igor Suchański klasa 4a
Bartosz Filejski klasa 5b
Patryk Kołek klasa 6b

I miejsce w Igrzyskach o Mistrzostwo Zielonej Szkoły "Biały Dunajec 2015"



Mateusz Ociepa klasa 4a
Kacper Ujma klasa 5b
Jakub Ociepa klasa 6a

III miejsce w Igrzyskach o Mistrzostwo Zielonej Szkoły "Biały Dunajec 2015"



Mateusz Ociepa klasa 4a

I miejsce w grze Wygibajtus o Mistrzostwo Zielonej Szkoły "Biały Dunajec 2015"



Patryk Kołek klasa 6b

Mister Zielonej Szkoły "Biały Dunajec 2015"



Krzysztof Prokopenko klasa 6a

Udział w XIX Archidiecezjalnym Turnieju Szachowym



Oliwia Wiesiołek klasa 3b

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - dziewczęta



Karolina Fraś klasa 2b

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - dziewczęta



Oliwia Owczarek klasa 3b

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - dziewczęta



Igor Matyszczak klasa 3a

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - chłopcy



Marcel Kołodziej klasa 3a

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - chłopcy



Kuba Sikora klasa 2a

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - chłopcy



Oliwia Wiesiołek klasa 3b

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - dziewczęta



Karolina Fraś klasa 2b

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - dziewczęta



Sylwia Wyporska klasa 3b

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - dziewczęta



Igor Matyszczak klasa 3a

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - chłopcy



Marcel Kołodziej klasa 3a

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - chłopcy



Cezary Kobyłkiewicz klasa 3a

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - chłopcy



Klaudia Purgal klasa 5b

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - dziewczęta



Emilia Słoma klasa 5a

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - dziewczęta



Natalia Kołek klasa 4a

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - dziewczęta



Patryk Kołek klasa 6b

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - chłopcy



Michał Ujma klasa 6a

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - chłopcy



Bartosz Filejski klasa 5b

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Dowolnym - chłopcy



Emilia Słoma klasa 5a

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Klasycznym - dziewczęta



Weronika Majchrzyk klasa 6a

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Klasycznym - dziewczęta



Hanna Skuza klasa 5a

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Klasycznym - dziewczęta



Patryk Kołek klasa 6b

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Klasycznym - chłopcy



Bartosz Filejski klasa 5b

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Klasycznym - chłopcy



Jakub Ociepa klasa 6a

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Klasycznym - chłopcy



Gabriela Kowalczyk klasa 5b

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - dziewczęta



Klaudia Purgal klasa 5b

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - dziewczęta



Liwia Słabikowska klasa 4a

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - dziewczęta



Michał Ujma klasa 6a

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - chłopcy



Jakub Ociepa klasa 6a

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - chłopcy



Igor Suchański klasa 4a

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Grzbietowym - chłopcy



Patryk Kołek klasa 6b

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Motylkowym - chłopcy



Bartosz Filejski klasa 5b

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Motylkowym - chłopcy



Jakub Ociepa klasa 6a

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu Stylem Motylkowym - chłopcy



Weronika Majchrzyk klasa 6a
Jakub Ociepa klasa 6a
Michał Ujma klasa 6a
Patryk Kołek klasa 6b

I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu w Sztafecie 4x50m Stylem Dowolnym



Klaudia Purgal klasa 5b
Gabriela Kowalczyk klasa 5b
Emilia Słoma klasa 5a
Bartosz Filejski klasa 5b

II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu w Sztafecie 4x50m Stylem Dowolnym



Natalia Kołek klasa 4a
Liwia Słabikowska klasa 4a
Oliwia Woldańska klasa 4b
Igor Suchański klasa 4a

III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej SPSK w Pływaniu w Sztafecie 4x50m Stylem Dowolnym



Krzysztof Prokopenko klasa 6a

III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim pt. "Poezja religijna i patriotyczna"



Jakub Lizura klasa 6a

Udział w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim pt. "Poezja religijna i patriotyczna"



pani Dorota Łaskowska

Podziękowanie za przygotowanie uczniów do ogólnopolskiej olimpiady Olimpus



Wyniki konkursu
Liczba uczestników


Klasa 5b

II miejsce w szkolnym turnieju piłki nożnej



Julia Zawadzka klasa 6a

I miejsce w X Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym "Moja Wielkanoc"



Michał Ujma klasa 6a

II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie



Bartosz Filejski klasa 5b

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie



Patryk Kołek klasa 6b

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie



Amelia Banasiak klasa 4a
Natalia Kołek klasa 4a
Weronika Majchrzyk klasa 6a

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie Dziewcząt



Igor Suchański klasa 4a
Bartosz Filejski klasa 5b
Dawid Kowalik klasa 5b
Kacper Ujma klasa 5b
Jakub Ociepa klasa 6a
Michał Ujma klasa 6a
Patryk Kołek klasa 6b

IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie Chłopcy



Natalia Kołek klasa 4a
Patrycja Agbaglo klasa 6a

VI miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Szachy Dziewcząt



Mateusz Kopczyński klasa 3a

II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim pt. "Poezja religijna i patriotyczna"



Wiktoria Jakubczyk klasa 2a

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie"



Julia Zawadzka klasa 6a

II miejsce w X Konkursie Plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa"



Paweł Świerczyński klasa 1c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Dranie w Tranie"



Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK

Certyfikat Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej



Dyrekcja szkoły

Dyrektor

mgr Janina Grewenda




Wicedyrektor

mgr Aleksandra Osicka
Adres szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
ul. Łukasińskiego 24
42-200 Częstochowa

Kontakt

Sekretariat Szkoła Podstawowa

mgr Agnieszka Borek-Radwańska

tel./fax 34-314-20-86

e-mail podspsk@gazeta.pl

e-mail czestochowa-lukasinskiego@spsk.info.pl

Wiarygodna Szkoła 2016


Znaki które nosisz


Zachowaj równowagę
Zachowaj równowagę


www.facebook.com/
zachowajrownowage

www.zachowajrownowage.pl

Piramida zdrowego żywienia

228,834 unikalnych wizyt