Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie - Osiągnięcia uczniów 2016/2017
środa, 01 grudnia 2021r.
Nawigacja
Przekaż 1%
Przekaż 1% swojego podatku


KRS 0000044175
Wybieram szkołę
Owoce w szkole



www.owocewszkole.org
Mleko w szkole



www.mlekowszkole.pl
Smok Mądragon daje radę



www.smokmadragon.pl
Elektrośmieci



http://elektrosmieci.pl
Zespół PP-P nr 3



http://zppp.ids.czest.pl
BIP
Osiągnięcia uczniów 2016/2017

Igor Suchański klasa 6a

Laureat II Stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Kuba Sikora klasa 4a

Laureat III Stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Oliwia Banach klasa 5b

Laureat III Stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Estera Grzyb klasa 5b

Laureat III Stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Oliwia Owczarek klasa 5b

Laureat III Stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Julia Jaszke klasa 6a

Laureat III Stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Michał Szajt klasa 6b

Laureat III Stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Julia Macoch klasa 5a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Zuzanna Porębińska klasa 5a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Marta Szewczyk klasa 5a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Hanna Matyjaszek klasa 5b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Kacper Gruca klasa 6b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



Mateusz Hetmańczyk klasa 6b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego pt. "Memory Master"



pani Katarzyna Zasuń

Podziękowanie za organizację Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego z Języka Angielskiego pt. "Memory Master" oraz przygotowanie uczniów



Małgorzata Głuchowska klasa 2b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"



Daniel Ślęzak klasa 4a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"



Jakub Głuchowski klasa 6a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"



pani Urszula Matyja

Dyplom uznania za wkład wniesiony w organizację Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"



Igor Płatkowski klasa 3b

III miejsce w Konkursie Plastycznym pt. "Biblioteka przyszłości"



Paulina Bartocha klasa 2a

Udział w Konkursie Plastycznym pt. "Biblioteka przyszłości"



Maja Dziubek klasa 3b

Udział w Konkursie Plastycznym pt. "Biblioteka przyszłości"



Zuzanna Tomczyk klasa 3b

Udział w Konkursie Plastycznym pt. "Biblioteka przyszłości"



Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Najciekawszy transparent promujący czytanie" podczas VII Parady Postaci Literackich



Monika Kaleta klasa 2a

I miejsce w Konkursie Międzyszkolnym pt. "Najpiękniejsza postać literacka"



Alan Harnys klasa 2a

I miejsce w Konkursie Międzyszkolnym pt. "Najpiękniejsza postać literacka"



Marcel Kowalik klasa 2a

I miejsce w Konkursie Międzyszkolnym pt. "Najpiękniejsza postać literacka"



pani Joanna Idziak

Podziękowanie za przygotowanie uczniów do VIII Parady Postaci Literackich



Oliwia Czerwińska klasa 2a

I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Poezja religijna i patriotyczna"



Emilia Krałze klasa 1a

III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Poezja religijna i patriotyczna"



Oliwia Czerwińska klasa 2a

Udział w I Archidiecezjalnym Konkursie Recytatorskim o św. Janie Pawle II



Michał Szajt klasa 6b

Udział w I Archidiecezjalnym Konkursie Recytatorskim o św. Janie Pawle II



Emilia Filejska klasa 2a
Emilia Gawrych klasa 3a
Karolina Sztandera klasa 4a
Karolina Fraś klasa 4b
Gabriela Gawrych klasa 5a
Sylwia Wyporska klasa 5b
Laura Borowik klasa 6a
Liwia Słabikowska klasa 6a

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie sztafeta 8x50m dziewczęta



Emilia Filejska klasa 2a
Emilia Gawrych klasa 3a
Karolina Sztandera klasa 4a
Karolina Fraś klasa 4b
Gabriela Gawrych klasa 5a
Sylwia Wyporska klasa 5b
Laura Borowik klasa 6a
Liwia Słabikowska klasa 6a

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie dziewczęta



Kacper Godlewski klasa 3a
Aleksander Pawlewicz klasa 3a
Kuba Sikora klasa 4a
Daniel Ślęzak klasa 4a
Igor Matyszczak klasa 5a
Bartosz Nabiałek klasa 5a
Igor Suchański klasa 6a
Jakub Świercz klasa 6a

V miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Pływanie chłopcy



Klasa 2b

I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Razem zmieniamy internet na lepsze"



Klasa 1a

II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Razem zmieniamy internet na lepsze"



Klasa 3a

III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Razem zmieniamy internet na lepsze"



Klasa 5a

I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Razem zmieniamy internet na lepsze"



Klasa 6a

II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Razem zmieniamy internet na lepsze"



Klasa 4b

III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Razem zmieniamy internet na lepsze"



Klasa 4a

Udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Razem zmieniamy internet na lepsze"



Klasa 5b

Udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Razem zmieniamy internet na lepsze"



Klasa 6b

Udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Razem zmieniamy internet na lepsze"



Stanisław Changat klasa 3a

II miejsce w Szkolnym Konkursie na Anioła Stróża



Emilia Gawrych klasa 3a

Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Anioła Stróża



Oskar Słoma klasa 3a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Choinka Świąteczna"



Emilia Filejska klasa 2a

I miejsce w pływaniu na 25m stylem dowolnym



Dyrekcja szkoły

Dyrektor

mgr Janina Grewenda




Wicedyrektor

mgr Aleksandra Osicka
Adres szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa

Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
ul. Łukasińskiego 24
42-200 Częstochowa

Kontakt

Sekretariat Szkoła Podstawowa

mgr Agnieszka Borek-Radwańska

tel./fax 34-314-20-86

e-mail podspsk@gazeta.pl

e-mail czestochowa-lukasinskiego@spsk.info.pl

Wiarygodna Szkoła 2016


Znaki które nosisz


Zachowaj równowagę
Zachowaj równowagę


www.facebook.com/
zachowajrownowage

www.zachowajrownowage.pl

Piramida zdrowego żywienia

228,819 unikalnych wizyt